Subscribe to RSS

(Video) Metamorfoza e 20 yjeve të futbollit, nga fëmijë, në të famshëm

Share Button

AlbanianSport.net 27/11/2017 14:55

ASNN – Transformimi mbresëlënës i 20 prej futbollistëve më të njohur të momentit. Ata janë sot ndër futbollistët më të mirë në botë dhe ndër fytyrat më familjare nëpër fushat e stadiumeve më të famshme në botë.

Por metamorfoza që ata kanë përjetuar nga koha që kanë qenë fëmijë dhe deri më sot është shpesh mbresëlënëse. Videoja e mëposhtme na sjell pa koment 20 prej futbollistëve më të njohur të momentit, kur ishin fëmijë dhe tani.

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

(Video) Tirana “hakmerret” ndaj Vllaznisë, e mund 2-0 në sfidën e Kupës

(Video) Tirana “hakmerret” ndaj Vllaznisë, e mund 2-0 në sfidën e Kupës

AlbanianSport.net 29/11/2017 19:55 ASNN – Veprimtaria e dytë e futbollit në vend, Kupa e Shqipërisë,

(Video) Peshëngritje / Shqipëria, me 5 sportistë në SHBA, shanse për medalje në Botëror

(Video) Peshëngritje / Shqipëria, me 5 sportistë në SHBA, shanse për medalje në Botëror

AlbanianSport.net 29/11/2017 19:15 ASNN – Veprimtaria më madhore e peshëngritjes, Kampionati

(Video) Kufinjtë njerëzorë sfidojnë normalitetin në gara të pazakonta

(Video) Kufinjtë njerëzorë sfidojnë normalitetin në gara të pazakonta

AlbanianSport.net 27/11/2017 18:15 ASNN – Zakonisht është kali ai që i mban mbi kurriz njerëzit.

Alaveshi shkarkon ish-trajnerin e Kombëtares, De Biazin, pas vetëm dy muajsh

Alaveshi shkarkon ish-trajnerin e Kombëtares, De Biazin, pas vetëm dy muajsh

AlbanianSport.net 27/11/2017 14:05 ASNN – Ka zgjatur vetëm dy muaj aventura e ish-trajnerit të Kombëtares

(Video) Tokio, përurohet Pallati 10,000-vendësh i Sportit, i pari nga 8 të rinjtë

(Video) Tokio, përurohet Pallati 10,000-vendësh i Sportit, i pari nga 8 të rinjtë

AlbanianSport.net 27/11/2017 13:15 ASNN – Tokio do të ketë gjithsej 39 mjedise sportive për Lojërat

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh