Subscribe to RSS

(Video) Nën-19-vjeçarët / Bogdani: Gjeorgjia, “provë gjenerale” për tetorin

Share Button

AlbanianSport.net 18.08.2017 18:55

ASNN – Një “provë gjenerale” para eliminatoreve të tetorit. Kështu i ka cilësuar trajneri i Kombëtares shqiptare të Nën-19-vjeçarëve në futboll, Erion Bogdani, dy miqësoret që skuadra e tij do të zhvillojë më 30 gusht dhe 1 shtator 2017. Dy ndeshjet miqësore me Gjeorgjinë do të luhen në Stadiumin “Loni Papuçiu” të qytetit të Fierit, ku edhe do të stërvitet kjo Kombëtare.

Kombëtarja shqiptare e Nën-19-vjeçarëve do të zhvillojë më 30 gusht dhe 1 shtator 2017 dy ndeshje miqësore me bashkëmoshatarët e Gjeorgjisë dhe, duke folur në konferencën për shtyp të dhënë të premten në mjediset e Federatës Shqiptare të Futbollit, trajneri Erion Bogdani ka shpallur edhe listën e 25 lojtarëve që ka grumbulluar për këto dy sfida.

Për ish-sulmuesin e Kombëtares, tanimë trajner i kësaj përfaqësueseje kuqezi të grupmoshave, këto dy miqësore janë “prova gjenerale” para eliminatoreve të tetorit. Dy ndeshjet miqësore me Gjeorgjinë do të luhen në Stadiumin “Loni Papuçiu” të qytetit të Fierit, ku edhe do të stërvitet Kombëtarja e Nën-19-vjeçarëve.

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

(Video) Volejboll – Meshkuj / Redi Koçi e nis 3 fitore & një humbje në Finlandë

(Video) Volejboll – Meshkuj / Redi Koçi e nis 3 fitore & një humbje në Finlandë

AlbanianSport.net 03.10.2017 13:30 ASNN – Shtatlarti shqiptar, Redi Koçi, ka debutuar me 3 fitore

(Video) Kërcimi i erës, sfida sportive që përbuz rëndesën & përqafon artin

(Video) Kërcimi i erës, sfida sportive që përbuz rëndesën & përqafon artin

AlbanianSport.net 03.10.2017 12:35 ASNN – Quhet kërcimi i erës dhe është risia më e fundit për ata që dëshirojnë të sfidojnë

Kukësi / Milinkoviç: Me Skënderbeun s’kishim mesfushë, vuajmë mendërisht

Kukësi / Milinkoviç: Me Skënderbeun s’kishim mesfushë, vuajmë mendërisht

AlbanianSport.net 03.10.2017 10:45 ASNN – Kukësi është mundur në fushën e vet nga Skënderbeu 1-2. Një humbje që duket se dhemb për të gjithë stafin drejtues, futbollistët dhe tifozët e skuadrës verilindore. Por pse u mund Kukësi në një ndeshje mjaft delikate për ecurinë e kësaj skuadre në kampionat? “Mendoj se Kukësi humbi se s’kishte

(Video) Futbollistet femra sfidojnë homologët meshkuj sa i përket spektaklit

(Video) Futbollistet femra sfidojnë homologët meshkuj sa i përket spektaklit

AlbanianSport.net 03.10.2017 08:55 ASNN – Debati i lashtë sa vetë jeta për aftësitë e meshkujve dhe

(Video) FSHF / Shulku sqaron Kategorinë e Dytë & nisjen e së Tretës

(Video) FSHF / Shulku sqaron Kategorinë e Dytë & nisjen e së Tretës

AlbanianSport.net 03.10.2017 07:05 ASNN – Debati i lindur mbi dy skuadrat që duhet të zbrisnin

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Senior Editor
Gjergj Vyshka

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh