Subscribe to RSS

(Video) Nën-19-vjeçarët / Bogdani: Gjeorgjia, “provë gjenerale” për tetorin

Share Button

AlbanianSport.net 18.08.2017 18:55

ASNN – Një “provë gjenerale” para eliminatoreve të tetorit. Kështu i ka cilësuar trajneri i Kombëtares shqiptare të Nën-19-vjeçarëve në futboll, Erion Bogdani, dy miqësoret që skuadra e tij do të zhvillojë më 30 gusht dhe 1 shtator 2017. Dy ndeshjet miqësore me Gjeorgjinë do të luhen në Stadiumin “Loni Papuçiu” të qytetit të Fierit, ku edhe do të stërvitet kjo Kombëtare.

Kombëtarja shqiptare e Nën-19-vjeçarëve do të zhvillojë më 30 gusht dhe 1 shtator 2017 dy ndeshje miqësore me bashkëmoshatarët e Gjeorgjisë dhe, duke folur në konferencën për shtyp të dhënë të premten në mjediset e Federatës Shqiptare të Futbollit, trajneri Erion Bogdani ka shpallur edhe listën e 25 lojtarëve që ka grumbulluar për këto dy sfida.

Për ish-sulmuesin e Kombëtares, tanimë trajner i kësaj përfaqësueseje kuqezi të grupmoshave, këto dy miqësore janë “prova gjenerale” para eliminatoreve të tetorit. Dy ndeshjet miqësore me Gjeorgjinë do të luhen në Stadiumin “Loni Papuçiu” të qytetit të Fierit, ku edhe do të stërvitet Kombëtarja e Nën-19-vjeçarëve.

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

Dopingu / Mutko apelon në CAS vendimin për përjashtimin përjetë

Dopingu / Mutko apelon në CAS vendimin për përjashtimin përjetë

AlbanianSport.net 10/01/2017 15:15 ASNN – Gjykata e Arbitrazhit Sportiv ka pranuar kërkesën e apelimit

(Video) 2017-ta, një vit i tersët për të qenë portier…? Hidhini një sy…

(Video) 2017-ta, një vit i tersët për të qenë portier…? Hidhini një sy…

AlbanianSport.net 10/01/2017 14:20 ASNN – 2017 duket se nuk ka qenë një vit edhe i këndshëm për

(Video) Ski / Erjon Tola rrëfen “Pjongçeng 2018”-ën e tij, synon historinë

(Video) Ski / Erjon Tola rrëfen “Pjongçeng 2018”-ën e tij, synon historinë

AlbanianSport.net 10/01/2017 13:25 ASNN – Lojërat Olimpike Dimërore “Pjongçeng 2018”, do të

(Video) Luftëtari / Humb miqësoren e parë turke, 1-2 me Trabzonsporin

(Video) Luftëtari / Humb miqësoren e parë turke, 1-2 me Trabzonsporin

AlbanianSport.net 10/01/2017 10:40 ASNN – Luftëtari ka parashikuar në axhendën e tij të fazës stërvitore

(Video) Episod i pashoq… sepse edhe motorët kanë tekat e tyre (?!)

(Video) Episod i pashoq… sepse edhe motorët kanë tekat e tyre (?!)

AlbanianSport.net 09/01/2017 17:05 ASNN – I pazakontë ka qenë episodi që ka ndodhur në këtë garën

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh