Subscribe to RSS

(Video) Peshëngritje / Godelli: Duhen drejtues të rinj për shtangën kuqezi

Share Button

AlbanianSport.net 11/03/2018 22:05

ASNN – Lipset një nisje e re, me administratorët dhe drejtues të rinj, për sportin më të suksesshëm shqiptar në arenën ndërkombëtare. I këtij mendimi është peshëngritësi i njohur, Daniel Godelli, i cili gjendjen e shtangës shqiptare e cilëson si “një gjendje absurde, ku merren vendime të paligjshme nga organizma inekzistentë”.

Një gjendje absurde, ku merren vendime të paligjshme nga organizma inekzistentë. Kështu e ka përmbledhur peshëngritësi i njohur, Daniel Godelli, gjendjen e shtangës shqiptare. Duke folur për Rrjetin e Radio-Televizionit Shqiptar, Godelli thekson se lipset një nisje e re për sportin më të suksesshëm shqiptar në arenën ndërkombëtare.

25-vjeçari po përgatitet për Evropianin e Bukureshtit dhe shpreh besimin për një paraqitje të mirë përtej vështirësive që po kalon shtanga shqiptare. Evropiani i fundmarsit duhej të zhvillohej fillimisht në Tiranë, por, më pas, u zhvendos në janar në kryeqytetin rumun.

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

(Video) Volejboll / Tarja: Pas Kupës, Partizani, tanimë për titullin e munguar

(Video) Volejboll / Tarja: Pas Kupës, Partizani, tanimë për titullin e munguar

AlbanianSport.net 12/03/2018 16:10 ASNN – Partizani i ka dhënë fund një “thatësire” 64-vjeçare, duke

(Video) Veprimtarie e dytë e 2018-ës, alpinistët në majën e Boshit në Valbonë…

(Video) Veprimtarie e dytë e 2018-ës, alpinistët në majën e Boshit në Valbonë…

AlbanianSport.net 12/03/2018 13:25 ASNN – Federata Shqiptare e Alpinizmit ka zhvilluar veprimtarinë

(Video) Kur një gjyqtar basketbolli i propozon… koleges!

(Video) Kur një gjyqtar basketbolli i propozon… koleges!

AlbanianSport.net 12/03/2018 11:35 ASNN – Materiali i mëposhtëm na sjell një episod të këndshëm

(Video) Çiklizëm / Federata Evropiane nderon Skënder Anxhakun me “Mirënjohje”

(Video) Çiklizëm / Federata Evropiane nderon Skënder Anxhakun me “Mirënjohje”

AlbanianSport.net 12/03/2018 10:40 ASNN – Kreu i organizmit që qeveris çiklizmin shqiptar, Skënder

(Video) Rrësheni, pikënisja e një nisme të re dhe interesante të volejbollit

(Video) Rrësheni, pikënisja e një nisme të re dhe interesante të volejbollit

AlbanianSport.net 12/03/2018 09:45 ASNN – Në Sallën Sportive “Arjana Arapi” të qytetit të Rrëshenit,

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh