Subscribe to RSS

(Video) Skiatorja Suela Mëhilli drejt Pjongçengut: Olimpiada, një shans jete

Share Button

AlbanianSport.net 13/01/2017 13:25

ASNN – Lojërat Olimpike Dimërore “Pjongçeng 2018”, do të zhvillohen nga data 9, deri më 27 shkurt dhe do të sillen për sportdashësit drejtpërdrejt nga Rrjeti i Radio-Televizionit Shqiptar. Një nga dy sportistët e kualifikuar me normë, përveç Erjon Tolës, është edhe Suela Mëhilli.

Duke folur ekskluzivisht për Rrjetin e Radio-Televizionit Shqiptar nga Italia, ku po stërvitet, 23-vjeçarja ka rrëfyer përgatitjet që po bën dhe synimet për Olimpiadën e saj të dytë. Një nga dy sportistët e kualifikuar me normë për Shqipërinë, përveç Erjon Tolës, në Olimpiadën Dimërore “Pjongçeng 2018”, që do të mbahet pas pak javësh në Kore të Jugut, është  edhe skiatorja Suela Mëhilli.

Duke folur ekskluzivisht për Rrjetin e Radio-Televizionit Shqiptar nga Italia, ku po stërvitet, 23-vjeçarja ka rrëfyer mbi formën që po kalon dhe përgatitjet që po bën për këtë veprimtari.Skiatorja që banon në Itali, por garon për ngjyrat kuqezi, merr pjesë për herë të dytë në Lojërat Olimpike Dimërore dhe, për të, ky është një shans i madh për karrierën e saj.

 

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

(Video) Basketboll / Një 3-pikësh i jashtëzakonshëm “in-extremis”…

(Video) Basketboll / Një 3-pikësh i jashtëzakonshëm “in-extremis”…

AlbanianSport.net 11/02/2018 22:35 ASNN – Në një ndeshje midis shkollave të mesme në periferi

Lojërat Olimpike Dimërore, “Pjongçeng 2018”, nën lupën e luftës anti-doping

Lojërat Olimpike Dimërore, “Pjongçeng 2018”, nën lupën e luftës anti-doping

AlbanianSport.net 11/02/2018 20:45 ASNN – Lufta kundër dopingut mbetet në qendër të vëmendjes

(Video) Basketboll – Femra / Zykaj & Bujari përpiqen, por na mund edhe Lituania

(Video) Basketboll – Femra / Zykaj & Bujari përpiqen, por na mund edhe Lituania

AlbanianSport.net 11/02/2018 18:55 ASNN – Me 58 pikë diferencë, baltiket ia kanë arritur qëllimit

Lojërat Olimpike Dimërore, Mëhilli & Tola, caktohen datat & oraret e garave

Lojërat Olimpike Dimërore, Mëhilli & Tola, caktohen datat & oraret e garave

AlbanianSport.net 11/02/2018 17:05 ASNN – Ashtu sikundër edhe 4 vjet më parë në Soçi, edhe në Olimpiadën

Peshëngritja, një absurd që po zgjat e nuk po ka fund…

Peshëngritja, një absurd që po zgjat e nuk po ka fund…

AlbanianSport.net 11/02/2018 15:15 ASNN – Absurdi i krijuar që nga 18 janari, ditë kur Elez Gjoza

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh