Subscribe to RSS

Volejboll / 70-vjetori i Erzenit, shpallet 12-shja më e mirë në histori

Share Button

Gjergj Vyshka 20.03.2017 13:20

Erzeni nderohet me titullin “Nderi i Volejbollit Shqiptar”, shpallet 12-shja më e mirë e formacionit të rrjetës shijakase. Kështu pra është vlerësuar dhe 12-shja më e mirë e Erzenit ndër vite.

Ajo ka nisur Lulëzim Aliten e ka vazhduar më pas me Hysen Xhanin, Agron Dukën, Hasan Gurabardhin, Agim Shalën, Edmond Jazenxhiun, Artur Gjatën, Hysni Markun, Indrid Bukën, Sajmir Guzen, Aurel Kajën dhe Klodian Kasën.

Trajnerët më të mirë të Erzenit ndër vite Ali Gurabardhi dhe Agim Doraci. E pas kësaj shpalljeje, të gjithë kanë diskutuar e janë argëtuar duke kujtuar dhe vite të shkuara, ndërsa volejbolli është kthyer dhe një herë në një familje të madhe. Ashtu sikurse është në fakt…

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

(Video) Volejboll / Tarja: Pas Kupës, Partizani, tanimë për titullin e munguar

(Video) Volejboll / Tarja: Pas Kupës, Partizani, tanimë për titullin e munguar

AlbanianSport.net 12/03/2018 16:10 ASNN – Partizani i ka dhënë fund një “thatësire” 64-vjeçare, duke

(Video) Veprimtarie e dytë e 2018-ës, alpinistët në majën e Boshit në Valbonë…

(Video) Veprimtarie e dytë e 2018-ës, alpinistët në majën e Boshit në Valbonë…

AlbanianSport.net 12/03/2018 13:25 ASNN – Federata Shqiptare e Alpinizmit ka zhvilluar veprimtarinë

(Video) Çiklizëm / Federata Evropiane nderon Skënder Anxhakun me “Mirënjohje”

(Video) Çiklizëm / Federata Evropiane nderon Skënder Anxhakun me “Mirënjohje”

AlbanianSport.net 12/03/2018 10:40 ASNN – Kreu i organizmit që qeveris çiklizmin shqiptar, Skënder

(Video) Rrësheni, pikënisja e një nisme të re dhe interesante të volejbollit

(Video) Rrësheni, pikënisja e një nisme të re dhe interesante të volejbollit

AlbanianSport.net 12/03/2018 09:45 ASNN – Në Sallën Sportive “Arjana Arapi” të qytetit të Rrëshenit,

Basketbolli në shkolla nis nga “Qazim Turdiu”, Ponari: Një ere e re…!

Basketbolli në shkolla nis nga “Qazim Turdiu”, Ponari: Një ere e re…!

AlbanianSport.net 12/03/2018 07:55 ASNN – Presidenti Ponari: “Shpresoj që iniciativë të jetë një nxitje

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh