Subscribe to RSS

Volejboll – Meshkuj / Tirana, asnjë lëshim në shtëpi ndaj Skënderbeut

Share Button

AlbanianSport.net 11/02/2018 19:50

ASNN – Tirana e volejbollit të meshkujve nuk ka bërë asnjë lëshim në shtëpi ndaj Skënderbeut.

Pas setit të parë të fituar 25-18, Tirana ka pasur vështirësi në dy setet e tjera, sepse Skënderbeu është kujtuar të luajë.

Dhe detyrohet që të dy setet t’i marrë në pikët e fundit, 25-23 me të njëjtin rezultat dhe 3-0.

 

Tirana – Skënderbeu           3-0

(25-18, 25-23, 25-23)

 

Kampionati Kombëtar

i Volejbollit – Meshkuj

 

Java e 11-të

(10 shkurt 2018)

 

Tirana – Skënderbeu          3-0

(25-18, 25-23, 25-23)

 

Farka Volej – Teuta             3-0

(25-23, 25-14, 25-18)

 

Elbasani – Studenti             0-3

(14-25, 20-25, 22-25)

 

Erzeni – Partizani                1-3

(20-25, 25-10, 20-25, 25-27)

 

Vllaznia                                 pushim

 

Renditja

Nr.       Skuadra         N.        F.         H.        Pikë

  1. Partizani        10        9            1        27
  2. Erzeni            10        8            2        25
  3. Studenti         10        8            2        22
  4. Tirana             10        7            3        20
  5. Vllaznia           9        4            5        13
  6. Farka Volej    10        3            7        10
  7. Skënderbeu    9        3            6          9
  8. Elbasani        10        2            8          6
  9. Teuta              10        0          10          0

Artikuj të tjerëFaqja Kryesore

Volejboll – Meshkuj / Farka Volej rikthehet tek suksesi “i harruar”

Volejboll – Meshkuj / Farka Volej rikthehet tek suksesi “i harruar”

AlbanianSport.net 11/02/2018 21:40 ASNN – Farka Volej është kthyer tek fitoret në kampionat, ndërsa

Volejboll – Femra / Durrsaket triumfojnë në finale në “Qazim Dervishi”

Volejboll – Femra / Durrsaket triumfojnë në finale në “Qazim Dervishi”

AlbanianSport.net 11/02/2018 18:00 ASNN – Teuta ka triumfuar në Pallatin e Sportit “Qazim Dervishi”

Volejboll – Femra / Aromë “latine”, Partizani hakmerret ndaj Tiranës

Volejboll – Femra / Aromë “latine”, Partizani hakmerret ndaj Tiranës

AlbanianSport.net 11/02/2018 16:10 ASNN – Partizani në volejboll për femra është hakmarrë ndaj

Volejboll – Meshkuj / Studenti gjen Elbasanin për t’u ringjallur

Volejboll – Meshkuj / Studenti gjen Elbasanin për t’u ringjallur

AlbanianSport.net 11/02/2018 14:20 ASNN – Elbasani është mundur në shtëpi nga Studenti në volejboll

Volejboll – Femra / Barleti Volej nuk e ka problem Skënderbeun

Volejboll – Femra / Barleti Volej nuk e ka problem Skënderbeun

AlbanianSport.net 11/02/2018 12:30 ASNN – Barleti Volej, kampionia në fuqi e volejbollit të femrave

  

banner

Arkiva

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kontakte dhe informacione

Rrjeti Shqiptar i Lajmeve Sportive (ASNN)

PR & Marketing:
Gentiana Kodra (Pine)

Rrjetet Sociale

Rreth Nesh